YHTEYSTIETOMME KUINKA VOIMME AUTTAA?

Geberit Oy
Lumijälki 2
01740 Vantaa

Puh. 010 662 300 (keskus)
(Puhelun hinta 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (sis. alv 24 %)

IDO & Geberit Showroom on avoinna:

Ma klo 12-17
Ti klo 12-16
Ke klo 12-17
To klo 12-16
Pe klo 12-16
Lauantaisin, sunnuntaisin ja pyhäpäivisin näyttely on suljettu.

Showroom on auki koko kesän, aukioloajat 27.6. - 7.8.2022:
Ma - Pe klo 11 - 15

Voit tutustua näyttelyymme myös virtuaalisesti tästä linkistä. Näyttelymme asiakaspalvelu auttaa myös tuotekysymyksissä joko sähköpostilla showroom.fi@geberit.com tai
puhelimitse puh. 010 662 3664

Toimiston ja varaston aukioloajat:

Asiakaspalvelu ma-pe klo 8.00 - 16.00
Varasto ma-pe klo 7.30 - 16.00
Konehuolto ma-pe klo 8.00 - 15.00

YHTEYSTIEDOT

Myynti, jälleenmyyjät

   
Heidi Houtsonen
Aluemyyntipäällikkö
Savo-Karjalan, Etelä-Savon ja Jyväskylän alue
010 662 3730
heidi.houtsonen@geberit.com
Lauri Köyhäjoki
Aluemyyntipäällikkö
Vaasan, Seinäjoen, Oulun ja Kajaanin alue sekä Pohjois-Suomi
010 662 3541
lauri.koyhajoki@geberit.com
Anssi Repo
Aluemyyntipäällikkö
Salon, Turun, Porin ja Tampereen alue
010 662 3765
anssi.repo@geberit.com
Kimmo Knaapila
Myyntijohtaja, jälleenmyynti
Pääkaupunkiseutu ja Etelä-Suomi
010 662 3515
kimmo.knaapila@geberit.com
  
   

Myynti, tukku-, urakointi- ja rakennusliikkeet

   
Jukka Hakanen
Myyntipäällikkö
Joensuun alue
010 662 3522
jukka.hakanen@geberit.com
Risto Hohtari
Aluemyyntipäällikkö
Turun ja Porin alue
010 662 3717
risto.hohtari@geberit.com
Heidi Houtsonen
Aluemyyntipäällikkö
Kuopion alue
010 662 3730
heidi.houtsonen@geberit.com
Irma Hynynen
Aluemyyntipäällikkö
Lahden ja Kymenlaakson alue
010 662 3606
irma.hynynen@geberit.com
Arto Isotalo
Aluemyyntipäällikkö
Etelä- ja Keski-Pohjanmaa, Jyväskylä urakoitsijat, tukkuliikkeet
010 662 3526
arto.isotalo@geberit.com
Tuomo Jormakka
Aluemyyntipäällikkö
Mikkelin alue
010 662 3535
tuomo.jormakka@geberit.com
Petri Kuusisaari
Aluemyyntipäällikkö
Pääkaupunkiseudun alue
010 662 3512
petri.kuusisaari@geberit.com
Eetu Mahkonen
Aluemyyntipäällikkö
Pääkaupunkiseudun alue
010 662 3525
eetu.mahkonen@geberit.com
Ari Muhojoki
Aluemyyntipäällikkö
Oulun ja Pohjois-Suomen alue
010 662 3518
ari.muhojoki@geberit.com
Hannu Ruohonen
Aluemyyntipäällikkö
Seinäjoen ja Tampereen alue
010 662 3731
hannu.ruohonen@geberit.com
  
Kai Kumlin
Myyntijohtaja, urakoitsijat ja tukkuliikkeet
Myyntipäällikkö B2B
puh. 010 662 3542
kai.kumlin@geberit.com
  

Myynti, teollisuus

Bent Andersson
Avainasiakaspäällikkö
Teollisuuden urakointi ja suunnittelu koko Suomi
010 662 3516
bent.andersson@geberit.com

Soittaessasi 010-alkuiseen palvelunumeroomme teleoperaattorin perimä puheluhinta on 8,35 senttiä/puhelu + 16,69 senttiä/minuutti (sis. alv 24 %) kotimaasta tulevista puheluista.