YHTEYSTIETOMME KUINKA VOIMME AUTTAA?

Geberit Oy
Lumijälki 2
01740 Vantaa

Puh. 010 662 300 (keskus)
(Puhelun hinta 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (sis. alv 24 %)

Sähköposti: asiakaspalvelu@geberit.com
tai käytä muotoa etunimi.sukunimi@geberit.com

Aukioloajat:

IDO & Geberit Showroom ma-pe klo 10.00 – 15.00
Asiakaspalvelu ma-pe klo 8.00 - 16.00
Varasto ma-pe klo 7.30 - 16.00
Konehuolto ma-pe klo 8.00 - 15.00

YHTEYSTIEDOT

Myynti, jälleenmyyjät

   
Heidi Houtsonen
Savo-Karjalan, Etelä-Savon ja Jyväskylän alue
010 662 3730
heidi.houtsonen@geberit.com
Arja Koivisto
Etelä-Suomen, Kaakkois-Suomen ja Pirkanmaan alue
010 662 3732
arja.koivisto@geberit.com
Lauri Köyhäjoki
Vaasan, Seinäjoen, Oulun ja Kajaanin alue
010 662 3541
lauri.koyhajoki@geberit.com
Kimmo Knaapila
Myyntipäällikkö B2C
Salon, Turun ja Porin alueet
010 662 3515
kimmo.knaapila@geberit.com
  
   

Myynti, tukku-, urakointi- ja rakennusliikkeet

   
Jukka Hakanen
Joensuun alue
010 662 3522
jukka.hakanen@geberit.com
Risto Hohtari
Turun ja Porin alue
010 662 3717
risto.hohtari@geberit.com
Heidi Houtsonen
Kuopion alue
010 662 3730
heidi.houtsonen@geberit.com
Irma Hynynen
Lahden ja Kymenlaakson alue
010 662 3606
irma.hynynen@geberit.com
Arto Isotalo
Etelä- ja Keski-Pohjanmaa, Jyväskylä urakoitsijat, tukkuliikkeet
010 662 3526
arto.isotalo@geberit.com
Tuomo Jormakka
Mikkelin alue
010 662 3535
tuomo.jormakka@geberit.com
Petri Kuusisaari
Pääkaupunkiseudun alue
010 662 3512
petri.kuusisaari@geberit.com
Ari Muhojoki
Oulun ja Pohjois-Suomen alue
010 662 3518
ari.muhojoki@geberit.com
Hannu Ruohonen
Seinäjoen ja Tampereen alue
010 662 3731
hannu.ruohonen@geberit.com
Kai Kumlin
Myyntipäällikkö B2B
puh. 010 662 3542
kai.kumlin@geberit.com
  

Myynti, teollisuus

Bent Andersson
Teollisuuden urakointi ja suunnittelu koko Suomi
010 662 3516
bent.andersson@geberit.com

Soittaessasi 010-alkuiseen palvelunumeroomme teleoperaattorin perimä puheluhinta on 8,35 senttiä/puhelu + 16,69 senttiä/minuutti (sis. alv 24 %) kotimaasta tulevista puheluista.